Prima pagina Liga 1 (2016-2017) Liga 1 Etapa 20 Pandurii Targu Jiu - Gaz Metan Medias

LIVE Pandurii Targu Jiu - Gaz Metan Medias
Final
Intra pe forum Apasa aici pentru a intra pe forum-ul partidei.
Final
Noteaza jucatorii Noteaza si tu jucatorii din acest meci. Dupa incheierea partidei ai 24 de ore pentru a le da notele tale! Apasa aici!
92'
Bara 0
Munteanu trimite in transversala la ultima faza a meciului. Cat de aproape a fost de golul sau cu numarul patru!
90'
Axente rateaza de putin poarta cu un sut din interiorul careului. Mingea s-a scurs agonizant pe langa poarta gazdelor.
85'
Gol 9499Bic inscrie pentru 5-2 cu un sut la coltul lung. Pandurii sunt prabusiti.
84'
Gol 9257Inca un gol pentru Gaz Metean. Eric paseaza decisiv pentru Axente, acesta pleaca din pozitie regulamentara si-l invinge pe Stanca la o faza unu contra unu.
82'
Voiculet suteaza pe centrul portii dintr-o pozitie favorabila. Prinde Plesca.
67'
Gol 9235Hattrick de senzatie reusit de Munteanu dupa o noua executie impresionanta. Nicio sansa pentru Stanca.
66'
Dubla ocazie ratata de Petre, jucatorul intrat la pauza.
64'
Gol 9235Munteanu isi trece in cont dubla cu un sut fabulos de la aproximativ 25 de metri.
59'
Bic reia cu capul dupa un corner, dar mingea nu prinde poarta.
58'
Oaspetii preseaza mai mult in debutul partii secunde, dar Munteanu nu gasestea poarta cu un sut din marginea careului.
53'
Schimbare 0Petre in locul lui Danci la oaspeti.
46'
Se reia jocul.
45'
Timp 0Arbitrul George Calin fluiera finalul primei reprize, una de altfel foarte spectaculoasa.
45'
Gol 9372Tucudean urmareste un balon in spatele liniei de aparare a Gazului, depaseste portarul si trimite in poarta cu tot efortul lui Rugasevic de a respinge.
45'
Stanca se arcuieste si retine spectaculos sutul lui Bic.
41'
Cartonas_galben 0Cartonas galben primit de Tucudean,
30'
Eric incearca poarta si nu este departe de o super executie care sa modifice tabela.
23'
Autogol 9235Munteanu urmareste o minge respinsa gresit inapoi de un gorjean si lobeaza mingea peste portarul advers iesit in zona nimanui.
17'
Gol 9376Sanmartean deschide scorul pentru Pandurii.
16'
Accidentare suferita de Grecu. Meciul este oprit cateva momente pentru a permite acordarea de ingrijiri medicale.
1'
A inceput meciul de la Severin.

Inca nu puteti nota jucatorii. Odata cu incheierea partidei veti avea timp 24 de ore sa notati jucatorii.