LIVE FC Botosani - CSM Poli Iasi
Final
Intra pe forum Apasa aici pentru a intra pe forum-ul partidei.
Final
Noteaza jucatorii Noteaza si tu jucatorii din acest meci. Dupa incheierea partidei ai 24 de ore pentru a le da notele tale! Apasa aici!
95'
Timp 0
Se termina meciul.
94'
Cartonas_rosu 0Ciucur ia si el cartonasul rosu si astfel echilibrul numeric este refacut.
93'
Cartonas_rosu 0Frasinescu primeste al doilea galben pentru tragere de timp si devine al treilea jucator eliminat.
86'
Musat prinde poarta cu un sut direct din lovitura libera, dar acolo e Grahovac si blocheaza.
84'
Suporterii din Botosani ii cer demisia antrenroului Leo Grozavu.
83'
Ciucur suteaza pe langa poarta dintr-o pozitie favorabila. Ar fi putut obtine mai mult.
83'
Cartonas_galben 0Galben incasat de Vasvari si va fi suspendat in meciul cu Viitorul din etapa urmatoare.
71'
Gol 9457Burca reduce din diferenta la o gafa a lui Grahovac. Acesta scapa practic mingea in poarta.
61'
Gol 7786Bole reuseste dubla din pasa lui Cristea.
60'
Musat suteaza cu dreptul peste poarta lui Grahovac. Se descurca greu gazdele cu doi jucatori mai putin pe teren.
45'
Timp 0Pauza la Botosani dupa o prima repriza plina de evenimente.
39'
Cartonas_rosu 0Incredibil ce se intampla la Botosani. Golofca este eliminat pentu un fault asupra lui Sato.
37'
Gol 8665Cristea trimite la inaltime si dubleaza avantajul echipei oaspete.
36'
Penalty 0Dezastru pentru Botosani. Miron este eliminat dupa al doilea galben la o faza in care a provocat si un penalty.
36'
Cristea scapa singur cu Iliev, respinge portarul bulgar.
34'
Cartonas_galben 0Frasinescu ia galbenul pentru un fault in atac.
33'
Lovitura libera pentru ieseni. Vasile Gheorghe trage pe scurt, resping botosenenii.
33'
Sut din prima incercat de Vasile Gheorghe. Iliev nu poate fi surprins cu o asemenea minge.
25'
Cartonas_galben 0Patache ia galbenul pentru un fault asupra lui Bole.
24'
Gol 7786Lovitura de teatru la Botosani. Oaspetii deschid scorul contrar cursului jocului cu un sut dintr-o lovitura libera din marginea careului. Iliev surprins de executia lui Bole.
19'
Acelasi Roman incearca un nou sut, dar de aceasta data Grahovac retine mingea trimisa pe centrul portii.
16'
Grahovac respinge cu pieptul sutul lui Roman.
10'
O noua faza fixa pentru gazde. Vasvari langa balon. Acesta ridica balonul pentru Golofca si Sato apare decisiv si trimite in corner, primul al meciului.
3'
Lovitura libera pentru Botosani din jumatatea adversa.
1'
Start de meci la Botosani.

Inca nu puteti nota jucatorii. Odata cu incheierea partidei veti avea timp 24 de ore sa notati jucatorii.