LIVE ACS Poli Timisoara - FC Voluntari
Final
Intra pe forum Apasa aici pentru a intra pe forum-ul partidei.
Final
Noteaza jucatorii Noteaza si tu jucatorii din acest meci. Dupa incheierea partidei ai 24 de ore pentru a le da notele tale! Apasa aici!
95'
Timp 0
Marian Balaci fluiera finalul partidei.
95'
Balan trimite in zid si Timisoara scapa cu fata curata.
93'
Lovitura libera pentru Voluntari din marginea careului. Balan isi potriveste balonul.
93'
Straton scoate in extremis in corner o mingea grea de sub bara.
73'
Bara 0Doman scutura poarta celor de la Voluntari cu un sut in bara.
67'
Ocazie a oaspetilor ratata de Curelea din pasa lui Coman. Mingea acestuia trece pe langa poarta.
51'
Offside 0Gol anulat Timisoarei pentru un offside la Seroni.
46'
S-a reluat meciul de la Timisoara.
45'
Cartonas_rosu 0Cernat vede cartonasul rosu direct la ultima faza a primei reprize.
45'
Ocazie mare a timisorenilor la un corner. Seroni trimite pe bara a doua pentru Draghici si acesta suteaza in plasa laterala.
39'
Ivanovici trimite peste poarta din marginea careului in urma unui corner.
36'
Gol 9460Doman executa in forta si deschide scorul.
36'
Penalty 0Doman trece in viteza de Capatana si obtine lovitura de la 11 metri. Centralul Marian Balaci era foarte aproape de faza.
32'
Ocazie a oaspetilor la urcarea in stanga a lui Coman. Acesta centreaza pentru Capatana si sutul acestuia ajunge in plasa laterala.
25'
Incercare pretentioasa din partea lui Artean. Acesta incearca un sut cu stangul, el fiind un jucator dreptaci.
21'
Lovitura libera pentru Voluntari. Cernat arunca mingea in careu, de unde respinge Bocsan.
13'
Cartonas_galben 0Croitoru primeste cartonas galben pentru proteste. Tot el fusese faultat.
2'
Centrare a lui Cernat pe directia portarului.
2'
Actiune a lui Marinescu si Scutaru trimite in corner.
1'
A inceput meciul de la Timisoara.

Inca nu puteti nota jucatorii. Odata cu incheierea partidei veti avea timp 24 de ore sa notati jucatorii.