LIVE Viitorul Constanta - CS Universitatea Craiova
Final
Intra pe forum Apasa aici pentru a intra pe forum-ul partidei.
Final
Noteaza jucatorii Noteaza si tu jucatorii din acest meci. Dupa incheierea partidei ai 24 de ore pentru a le da notele tale! Apasa aici!
95'
Nervii cedeaza dupa finalul jocului, Hagi il impinge pe Vatajelu intrat intr-o disputa cu Marin, apare Rambe si ii da un branci "Regelui".
95'
Se termina partida cu victoria celor de la Viitorul, un succes securizat inca din prima repriza.
91'
Ivan suteaza pe langa poarta dupa o patrundere pe dreapta.
67'
Cicaldau scoate in centru pentru sutul lui Marin. Mingea acestuia se duce putin pe langa poarta. A fost deviata si va fi corner.
66'
Kay reia pe poarta cu capul. Rimniceanu este la post, dar oricum se ridicase fanionul de la margine pentru un offside.
64'
Cartonas_galben 0Cartonas galben pentru Ganea.
48'
Ivan este blocat in momentul sutului, mingea ramane la olteni si Rimniceanu respinge in extremis sutul lui Baluta.
46'
Schimbare 0S-a reluat meciul. Doua modificari la oaspeti: Bancu si Kay au intrat in locul lui Mateiu respectiv Acka.
45'
Timp 0Pauza la Ovidiu.
42'
Lovitura libera pentru Craiova. Gustavo centreaza in care, Carp atinge mingea si Rimniceanu intervine decisiv.
36'
Gol 9429Hodorogea majoreaza avantajul echipei lui Hagi dupa un corner. Centrare a lui Chitu, mingea este prelungita pe spate de Nimely si Hodorogea apare providential la bara a doua.
31'
Boli centreaza periculos pentru Chitu, iar acesta incearca pentru Nimely. Nu iese nimic din aceasta faza, dar Viitorul ramane in ofensiva.
23'
Sut al lui Gustavo care nu prinde poarta celor de la Viitorul.
15'
Ocazie ratata de olteni prin Ivan. Acesta rateaza de putin tinta.
9'
Centrare a lui Vatajelu pentru Baluta. Oltenii solicita penalty.
4'
Gol 9213Deschidere rapida de scor dupa ce Chitu prinde un exterior spectaculos la coltul scurt.
1'
A inceput meciul de la Ovidiu.

Inca nu puteti nota jucatorii. Odata cu incheierea partidei veti avea timp 24 de ore sa notati jucatorii.