LIVE Steaua - Pandurii Targu Jiu
Final
Intra pe forum Apasa aici pentru a intra pe forum-ul partidei.
Final
Noteaza jucatorii Noteaza si tu jucatorii din acest meci. Dupa incheierea partidei ai 24 de ore pentru a le da notele tale! Apasa aici!
93'
Timp 0
Fluier final de partida.
81'
Jakolis apare in centru la o minge intoarsa de William De Amorim si suteaza in forta peste poarta.
77'
De Amorim nu reuseste sa controleze balonul in careul advers si gorjenii repun din sase metri.
65'
Pasa foarte buna a lui Achim pentru urcarea lui Enache. Acesta are o pozitie favorabila, dar calca pe minge si faza ramane fara rezultat.
57'
Ovidiu Popescu suteaza mult peste poarta dupa ce Achim recuperase balonul in marginea careului advers.
54'
Gol 2738Enache transforma de la punctul cu var si face 3-1 pentru Steaua.
53'
Penalty 0Lovitura de la 11 metri obtinuta de Momcilovic in duel cu Branzan.
52'
Gol 8683Pintilii o readuce pe Steaua in avantaj cu un sut imparabil la vinclu. Capitanul stelist a primit de la Moke in careu, a intors un adversar si a trimis in forta fara nicio speranta pentru Stanca.
48'
Cartonas_galben 0Pintilii primeste cartonasul galben.
46'
Schimbare 0S-a reluat meciul. Doua schimbari la pauza facute de Reghecampf: Tamas lasat la cabine si inlocuit cu Achim, iar Boldrin cu Bourceanu.
45'
Timp 0Balaj pune capat primei reprize.
41'
Tucudean cade in duel cu Tamas, insa Balaj considera ca a fost un umar la umar regulamentar.
41'
O noua ocazie a Stelei creata de Man si Enache, ultimul a sutat pe coltul scurt obligandu-l pe Stanca la un plonjon salvator.
39'
De Amorim face un stop in marginea careului advers si cauta sutul spre poarta. Mingea trece putin alaturi.
34'
Gol 9232Pandurii egaleaza prin Herea la o faza de contraatac la care a contribuit si Tucudean.
24'
Stelistii prind gustul golului si Enache incearca sutul de la distanta. Mingea trece pe langa poarta.
22'
Schimbare 0Antal nu mai poata continua, acuzand o accidentare la coapsa piciorului drept, si este inlocuit cu Hlistei.
22'
Steaua ramane sus si Antal suteaza pe langa poarta.
21'
Gol 2738Enache deschide scorul din pasa lui Man, jucator care a protejat foarte bine in propria jumatate, dupa care a pornit vijelios cu mingea la picior si l-a lasat in pozitie de finalizare pe Enache.
19'
Tamas suteaza puternic pe langa poarta si smulge cateva aplauze de la putinii spectatori prezenti pe stadion.
8'
Prima ocazie a meciului pentru Steaua dupa o faza frumoasa pe stanga. Momcilovic centreaza la intalnire pentru venirea lui Enache din plan secund, insa acesta reia cu capul pe langa poarta.
8'
O noua faza fixa pentru Steaua, un fel de corner mai scurt din stanga. De Amorim centreaza pentru Man, insa tanarul atacant venit de la UTA trece pe sub minge.
7'
Centrare a lui Boldrin dintr-o lovitura libera pentru urcarea lui Tamas. Acesta reia pe langa poarta dintr-o pozitie dificila.
6'
Steaua incepe sus si pune presiune pe Pandurii inca din primele minute.
1'
Cristi Balaj fluiera startul meciului de pe Arena Nationala. Tribune dezolant de goale, sa fie undeva la maxim 1000 de spectatori, cu indulgenta.

Inca nu puteti nota jucatorii. Odata cu incheierea partidei veti avea timp 24 de ore sa notati jucatorii.