LIVE CSM Poli Iasi - Concordia Chiajna
Final
Intra pe forum Apasa aici pentru a intra pe forum-ul partidei.
Final
Noteaza jucatorii Noteaza si tu jucatorii din acest meci. Dupa incheierea partidei ai 24 de ore pentru a le da notele tale! Apasa aici!
96'
Timp 0
Final de meci.
89'
Grahovac respinge spectaculos sutul trimis de Barboianu din lovitura libera.
84'
Incredibila ocazie a gazdelor prin Bole. Sut din unghi care trece foarte aproape de poarta.
82'
Koenders trimite in fata portii pentru Padovani, insa italianul rateaza startul si sansa de a pune in pericol poarta adversa.
69'
Accidentare 0Andrei Cristea simte o durere la coapsa si face semn pentru schimbare.
58'
Schimbare 0Padovani intra in locul lui Pena la oaspeti.
57'
Cartonas_galben 0Galben primit de Moldovan.
57'
Ratare uriasa a lui Cristea in cativa metri. Draghia intervine decisiv. Se fluierase oricum fault in atac la Moldovan.
53'
Bole trimite putin pe langa poarta lui Draghia cu un sut din marginea careului. O executie frumoasa.
47'
Ciobanu primeste o minge cu fata la poarta si suteaza din 16 metri. Respinge Grahovac.
45'
Timp 0Se termina prima repriza in imperiul alb de la Iasi.
44'
Ciucur ii trimite lui Cristea o minge pe care scria 2-0, dar sutul atacantului iesean este pe directia portarului si Draghia are ultimul cuvant.
32'
Gol 8665Iasiul trece la conducerea prin Andrei Cristea dupa o faza rapida creata de Ciucur si Gheorghe.
26'
Offside 0Gol anulat oaspetilor pentru un offside la prelungirea lui Tincu pentru Koenders.
25'
Schimbare 0Voicu intra in locul accidentatului Bosoi, jucator purtat pe brate spre vestiare.
24'
Patrundere pe zona centrala a lui Cristea cu mingea la picior. Sutul acestuia in forta este respins de Grahovac.
23'
Cateva becuri ale instalatiei de nocturna au cedat, dar se vede in continuare bine aici la Iasi.
21'
Bosoi se resimte dupa o ciocnire cu portarul Grahovac, coechipierul sau.
20'
Rosu respinge de pe linia portii in corner. O noua ocazie pentru ieseni.
15'
Cristea cauta sutul pe poarta, dar il are in fata pe Ciucuri si acesta ii blocheaza culoarul.
3'
O pasa din prima oferita de Moldovan si Gheorghe reia in forta din voleu, insa Draghia se remarca la randu-i cu o parada eficienta.
2'
Draghia are o prima interventie decisiva in fata lui Gheorghe.
1'
In cele din urma centralul Istvan Kovacs fluiera startul partidei.
21:33
Startul meciului este intarziat din cauza zapezii. Oamenii de ordine retraseaza liniile suprafetei de joc.

Inca nu puteti nota jucatorii. Odata cu incheierea partidei veti avea timp 24 de ore sa notati jucatorii.