LIVE ASA Tirgu Mures - FC Botosani
Final
Intra pe forum Apasa aici pentru a intra pe forum-ul partidei.
Final
Noteaza jucatorii Noteaza si tu jucatorii din acest meci. Dupa incheierea partidei ai 24 de ore pentru a le da notele tale! Apasa aici!
95'
Final de partida la Targu Mures.
77'
Cartonas_rosu 0Ciolacu, jucator intrat la pauza, vede al doilea galben si este eliminat.
69'
Cartonas_galben 0Galben primit de Ciolacu pentru un fault in propria jumatate de teren.
65'
Mingote respinge cu pretul unei accidentari sutul trimis de Vasvari. Acesta are nevoie de interventia medicala.
60'
Minge pentru Tirnovan in careul gazdelor, insa acesta aluneca de langa un adversar.
58'
Reluare pe langa poarta a lui Kuku.
54'
Iliev se opune golului fata in fata cu Morar. Faza de unu contra unu.
48'
Gol 9416Morar inscrie si el cu o executie fulgeratoare din fata portii. Aparitie formidabila la o centrare din dreapta.
46'
Gol 9349Inceput ideal de repriza pentru gazde. Kuku marcheaza singur cu portarul la pasa ideala oferita de Constantin.
46'
S-a reluat jocul cu o schimbare la gazde. Ciolacu a intrat in locul lui Zicu.
45'
Timp 0Pauza la Targu Mures dupa o repriza in care calitatea jocului a avut de suferit din cauza terenului acoperit de zapada.
45'
Sut in forta trimis de Dimitrov din afara careului. Mingea a fost deviata si va fi corner pentru Botosani.
38'
Iliev, portarul oaspetilor, respinge spectaculos de sub bara mingea sutata de Morar din lovitura libera.
7'
Herghelegiu cauta poarta cu un sut in forta, dar mingea trece paralel cu linia portii.
4'
Mingote intervine decisiv in fata lui Tirnovan. Acesta scapase singur cu portarul celor de la ASA.
1'
A inceput meciul de la Targu Mures. Se joaca pe zapada.

Inca nu puteti nota jucatorii. Odata cu incheierea partidei veti avea timp 24 de ore sa notati jucatorii.