Prima pagina Liga 1 (2011-2012) Tur Etapa 6 Gaz Metan Medias - FC Steaua Bucuresti

Final
Intra pe forum Apasa aici pentru a intra pe forum-ul partidei.
Final
Noteaza jucatorii Noteaza si tu jucatorii din acest meci. Dupa incheierea partidei ai 24 de ore pentru a le da notele tale! Apasa aici!
97'
Timp 0
Fluier de final. Mediasul castiga la scor de neprezentare.
95'
Plesca retine fara probleme un sut trimis pe centrul portii de Florin Costea.
94'
Corner 0Corner executat scurt de gazde, mingea ajunge la Bawab al carui sut este deviat iar in corner.
92'
Cartonas_galben 963Ia un galben si Ciprian Petre din acelasi motiv.
91'
Cartonas_galben 2725Trtovac vede galben pentru trageri de timp.
91'
Meciul se prelungeste cu 6 minute.
90'
Dan Roman scapa pe contraatac insa suteaza putin pe langa poarta.
90'
Corner 0Corner al Stelei de pe stanga. Centrarea este respinsa fara probleme de medieseni.
88'
Schimbare 4322Radu Zaharia ii ia locul lui Breeveld.
87'
Bawab isi incearca norocul cu un sut lobat de la mare distanta, insa mingea ocoleste poarta.
85'
Joc foarte fragmentat si cu intreruperi lungi in ultimele minute.
82'
Schimbare 2582Iese si Bud in aplauzele publicului si intra Dan Roman.
80'
Schimbare 3585Buzean intra in locul lui Vukadinovic.
78'
Schimbare 4242Nikolic intra in locul lui Rusescu.
76'
Steaua este in lipsa totala de idei, atat la constructie, cat mai ales in atac.
74'
Schimbare 1032Emeghara intra in locul lui Martinovic.
73'
Faza prelungita de atac a ros-albastrilor care nu aduce insa nimic semnificativ.
69'
Gol 2582GOL Medias. Cristi Bud reuseste dubla in urma unui contraatac.
67'
Offside 0Bud este surprins in offside in marginea careului advers.
67'
Schimbare 762Brandan este cel inlocuit de Florin Costea.
66'
Cartonas_galben 793Florin Costea vede galben inainte de a intra in teren.
63'
Cartonas_galben 906Latovlevici este avertizat pentru un fault la Bawab.
62'
Stelistii au protestat indelung dupa gol, acuzand ca inainte ca Bawab sa paseze decisiv, Ciprian Petre a comis un hent.
61'
Gol 2582GOL Medias. Cristi Bud duce scorul la 2-0 din pasa lui Bawab.
58'
Ocazie pentru Steaua! Rusescu primeste in careu de la Tatu si suteaza de la 12 metri, insa putin peste poarta.
56'
Executie spectaculoasa a lui Mihai Costea din interiorul careului. Mingea ocoleste insa de putin bara din stanga.
52'
Brandan suteaza din prima cu stangul din afara careului, insa trimite pe langa poarta.
51'
Mare ocazie! Hoban executa faza fixa surprinzator pe jos. Tatarusanu nu reuseste sa prinda mingea in prima faza, dar revine si retine balonul inainte de a intra in poarta.
50'
Bud este faultat de Brandan la 25 de metri de poarta Stelei si se acorda lovitura libera.
48'
Cartonas_galben 1000Bourceanu este avertizat.
48'
Tanase trage frumos din afara careului direct spre poarta, insa Plesca este la post.
46'
Timp 0Incepe a doua repriza.
45'
Timp 0Fluier de final al primei reprize.
45'
Offside 0Tanase este surprins in offside.
44'
Bawab incearca sa patrunda pe stanga in careu, aproape se urca pe Iliev si cade pe gazon.
40'
Corner 0Corner de pe stanga al Stelei, mingea ajunge la bara a doua la Geraldo care reia pe spate cu calcaiul, insa Plesca vede la timp mingea si retine.
37'
Lovitura libera a Gazului din pozitie centrala. Executia lui Ciprian Petre trece putin peste poarta.
36'
Cartonas_galben 1734Geraldo Alves intra cu piciorul foarte sus la minge si este avertizat.
32'
Offside 0Bud este surprins in offside.
31'
Un sut mai bun reusit de Bourceanu, dar nici acum pe cadrul portii.
29'
Bourceanu suteaza dezamagitor, mult peste poarta.
23'
Tatu reia din cadere pe langa poarta o centrare din stanga de la Latovlevici.
21'
Ciprian Petre suteaza dupa o actiune personala insa nu ameninta serios poarta.
19'
Corner 0Tatu obtine un corner de pe dreapta. Centrarea lui Brandan este respinsa de Florin Lazar.
15'
Offside 0Brandan paseaza in banda la Tatu, dar acesta este in offside.
14'
Gol 1351GOL Medias. Bawab executa in dreapta, Tatarusanu ghiceste coltul, reuseste in prima faza sa atinga mingea, dar aceasta intra cu noroc in poarta.
14'
Penalty 0Ciprian Petre centreaza in careu, Trtovac este tras de tricou de Martinovic si se acorda penalty.
13'
Bud patrunde in zona centrala spre careul Stelei si obtine o lovitura libera.
10'
Corner 0Centrarea de la colt il cauta iar pe Geraldo, acesta reia cu capul, insa gazdele scot de pe linia portii.
9'
Rusescu centreaza pentru Tatu, insa Markovic ajunge primul mai minge si acorda corner.
8'
Steaua revine atac in banda stanga de unde se centreaza, dar mingea depaseste linia de fund.
7'
Costea incearca sa castige posesia in marginea careului advers insa il faulteaza pe Lazar.
3'
Corner 0Steaua obtine un corner de pe stanga. Centrarea ajunge la Geraldo, care reia insa pe langa poarta.
1'
Timp 0Alexandru Tudor fluiera inceputul meciului.

Inca nu puteti nota jucatorii. Odata cu incheierea partidei veti avea timp 24 de ore sa notati jucatorii.