Prima pagina Liga 1 (2011-2012) Tur Etapa 5 FC Steaua Bucuresti - FCM Targu Mures

Iencsi
 Cartonas galben incasat de Vagner Alexandru Cartonas rosu incasat de Vagner Alexandru
Vagner
 Balauru
FCM Targu Mures » 4-4-2

LIVE FC Steaua Bucuresti - FCM Targu Mures
Final
Intra pe forum Apasa aici pentru a intra pe forum-ul partidei.
Final
Noteaza jucatorii Noteaza si tu jucatorii din acest meci. Dupa incheierea partidei ai 24 de ore pentru a le da notele tale! Apasa aici!
94'
Timp 0
Fluier de final. Steaua se impune categoric intr-un meci extrem de tensionat.
89'
Cartonas_rosu 2963Este al doilea galben pentru Vagner care este eliminat.
88'
Cartonas_galben 2963Vagner primeste galben dupa un conflict cu Latovlevici.
87'
Gol 1032GOL Steaua. Martinovic inscrie dupa un corner executat de Brandan.
85'
Cartonas_galben 2945Vede si Szilagyi un galben pentru un gest nesportiv.
84'
Offside 0Nicolita este surprins in offside.
82'
Cartonas_galben 3581Iencsi este avertizat pentru proteste.
81'
Nicolita trage si el cu putere din marginea careului, dar trimite mingea in afara stadionului.
80'
Nikolic reia cu capul din careu, dar mingea este deviata peste poarta.
78'
Nikolic primeste o pasa lunga de la Bourceanu, preia frumos in careu dar suteaza peste poarta.
75'
Schimbare 766Paduretu este inlocuit cu Claudiu Bumba.
72'
Cartonas_galben 3453Issa Ba primeste un cartonasu galben dupa un duel cu Bourceanu.
70'
Sut superb la semi-inaltime trimis de Tanase de la 30 de metri. Mingea trece alaturi.
70'
Brandan executa slab in dreapta, Balauru ghiceste coltul si respinge.
69'
Penalty 0Iencsi il faulteaza pe Tatu in careu si Steaua obtine penalty-ul.
68'
Schimbare 4238Intra si Martinovic la Steaua si iese Mihai Costea.
67'
Schimbare 4345Florin Dan intra la oaspeti in locul lui Celsinho.
66'
Tanase este lansat pe contraatac, insa greseste pasa decisiva pentru Nikolic.
63'
Tanase il cauta pe Costea cu o centrare inalta, insa Balauru se intinde si prinde mingea.
62'
Balauru scoate senzational din fata lui Galamaz, care se pregatea sa trimita cu capul din 6 metri.
61'
Latovlevic este faultat de Ilyes, apoi stelistul se ridica si sare la bataie. Arbitrul ii calmeaza cu greu pe cei doi.
59'
Tatarusanu scoate de sub transversala un sut puternic al lui Sergiu Bus din marginea careului.
56'
Tatu intra lansat in careul advers insa este deposedat in ultimul moment.
55'
Schimbare 3033Latovlevic intra in locul lui Bicfalvi.
55'
Goge isi incearca norocul cu un sut surprinzator din afara careului, insa trimite alaturi.
53'
Geraldo degajeaza in disperare din preajma careului Stelei si trimite mingea pana in careul oaspetilor.
52'
Celsinho executa in forta lovitura libera, insa trimite la multi metri peste stadion.
51'
Cartonas_galben 1734Bus incearca sa treaca de Geraldo, dar este faultat. Stelistul vede galben.
47'
Corner 0Muresenii scapa de emotii la un corner batut de Brandan de pe stanga.
46'
Timp 0Incepe a doua repriza.
00:00
Schimbare 2971Astafei este inlocuit cu Goge.
45'
Timp 0Se incheie prima repriza. Steaua intra in avantaj la vestiare.
45'
Corner 0Corner de pe stanga pentru Steaua.
45'
Gol 1734GOL Steaua. Brandan centreaza de la colt pana la Geraldo, a carui lovitura de cap cu pamantul il lasa fara replica pe Balauru.
43'
Se aprind spiritele si jucatorii sunt aproape de o incaierare generala.
43'
Cartonas_galben 1000Bourceanu vede si el galben pentru un fault dur.
39'
Cartonas_galben 856Ia un galben si Nicolita pentru un fault tare la Astafei.
37'
Nicolita greseste in aparare in fata lui Iencsi insa Galamaz rezolva faza.
36'
Bourceanu executa cu putere o lovitura libera de la mare distanta, insa Bicfalvi nu reuseste sa devieze decisiv din careu.
35'
Brandan centreaza de pe dreapta din apropierea cornerului, insa muresenii resping.
35'
Cartonas_galben 2963Vagner este avertizat.
31'
Suteaza si Tanase de la mare distanta cu pamantul, dar nu-l poate pacali pe Balauru.
30'
Prima ocazie a Stelei! Nikolic suteaza putin pe langa poarta din lateral stanga, dupa o faza frumoasa de atac a ros-albastrilor.
24'
Cartonas_galben 3033Bicfalvi este avertizat pentru un fault la Celsinho.
24'
Schimbare 4242Nikolic intra in locul lui Rusescu.
23'
Nicolita obtine un corner dupa o patrundere solitara.
21'
Bicfalvi patrunde intr-o actiune personala si suteaza cu dreptul pe jos din 16 metri, insa pe langa poarta.
18'
Sut surprinzator dintr-o bucata al lui Celsinho din marginea careului. Mingea trece pe langa bara din dreapta.
17'
Chat 0" Meciul se joaca la Ploiesti. "
15'
Mihai Costea primeste de la Brandan si trage imediat la poarta, dar nu si pe spatiul portii.
14'
Cartonas_galben 4345Primeste un galben si Celsinho pentru un fault din spate la Tanase.
12'
Iencsi si portarul Balauru nu se inteleg la o faza in propriul careu, insa Mihai Costea nu profita.
11'
Cartonas_galben 4242Rusescu vede primul galben al meciului pentru un fault mai dur.
10'
Nicolita are un conflict mai tare cu Issa Ba, insa cei doi sunt calmati imediat.
8'
Joc lipsit de faze de poarta pana in acest minut. Steaua are mai mult posesia, dar nu este deloc periculoasa.
5'
Nicolita il lanseaza pe Tatu in banda, dar brazilianul este blocat de Ghionea.
1'
Timp 0Sebastian Coltescu fluiera startul meciului.

Inca nu puteti nota jucatorii. Odata cu incheierea partidei veti avea timp 24 de ore sa notati jucatorii.