LIVE Concordia Chiajna - Severin
Final
Intra pe forum Apasa aici pentru a intra pe forum-ul partidei.
Final
Noteaza jucatorii Noteaza si tu jucatorii din acest meci. Dupa incheierea partidei ai 24 de ore pentru a le da notele tale! Apasa aici!
95'
Finalul partidei. Concordia-Severin 1-1.
93'
Cartonas_rosu 0Cartonas galben pentru Roman, al doilea. Severinul termina in 9 jucatori.
92'
Schimbare Severin: Hasanovic in locul lui Florin Costea.
91'
4 minute de prelungire se arata de la margine.
89'
Accidentare 0Dananae primeste ingrijiri medicale.
89'
Acelasi Popovici suteaza spre vinclu, portarul Severinului retine in doi timpi!
87'
Popovici continua seria suturilor imprecise ale Concordiei!
85'
Cartonas_galben 0Cartonas galben pentru Roman - fault.
83'
Wellington trimite pe langa poarta din 11 metri! Ocazie imensa pentru Concordia! Prea multe ratari pentru jucatorul de culoare al Chiajnei.
82'
Cosereanu trimite direct in peluza!
81'
Lovitura libera foarte periculoasa pentru Concordia, dupa un fault comis asupra nou-intratului V. Cosereanu.
79'
Schimbare 3168Schimbare Concordia, ultima: Daniel Stan (fiul lui Ilie Stan) in locul lui Sorin Paraschiv.
78'
Corner 0Corner Severin. Wellington respinge centrarea ajunsa in fata portii lui Cobrea!
75'
Schimbare 5085Schimbare si la severineni: Poiana este inlocuit de Mihai Roman.
73'
Cosereanu primeste in careul advers si finalizeaza cu un sut din unghi, in bratele portarului grec al Severinului!
72'
Schimbare 4963A doua schimbare la Concordia: intra Cosereanu, iese Zuluf.
71'
Concordia ataca in permanenta poarta Severinului. Bosniacul Ibric suteaza din intoarcere putin pe langa stalpul portii oaspetilor!
66'
Cartonas_galben 0Cartonas galben pentru Vranjkovic.
65'
Corner 0Sorin Ispir suteaza din afara careului, se interpune Durimel si deviaza in corner!
60'
Schimbare 5078Serediuc este inlocuit de Ibric.
58'
Gol 5084Severin primeste un penalti pe care Florin Costea il transforma cu un sut pe sub Cobrea, 1-1!
51'
Fondul sonor este asigurat de mana de fani ai Serverinului care au facut deplasarea la Chiajna.
49'
*Nicio schimbare operata la pauza.
48'
Tole inscrie pentru Severin, dar golul este anulat de arbitri. A fost ofsaid.
46'
Inceputul actului secund.
45'
Pauza la Chiajna. Concordia conduce cu 1-0. Gol inscris de Sorin Inspir din penalti. Severin evolueaza in 10 jucatori, dupa ce Velcovici a fost eliminat.
45'
Popovici isi depaseste adversarii cu multa usurinta, trimite spre vinclul, portarul Severinului se arunca intervine din nou foarte bine!
45'
1 minut suplimentar
45'
Tole reuseste sa ii pacaleasca pe fundasii adversi, patrunde in careu, insa continuarea lasa de dorit!
44'
Corner 0Contraatac taios al oaspetilor, respins in cele din urma in corner de unul dintre fundasii Concordiei!
40'
Corner 0Popovici primeste in careu, este in unghi si trimite puternic. Grecul din poarta Severinului este acolo si respinge in corner!
39'
Corner 0Lovitura de colt pentru Turnu Severin. Vranjkovic si Florin Costea nu reusesc sa trimita spre poarta lui Cobrea.
38'
Concordia ataca pozitional, avand de partea sa avantajul terenului propriului, cat mai ales un om in plus, dupa ce Velcovici a fost trimis la vestiare in minutul 18.
35'
Dorel Stoica incearca pasa spre Tole, Bambara este atent si intervine excelent!
32'
Ispir primeste in careul Severinului, trage puternic, insa pe centrul portii, acolo unde se afla si Panagopoulos!
26'
Wellington suteaza puternic din interiorul careului, Panagopoulos intervine din nou salvator!
25'
Concordia se mentine in atac, in timp ce Severinul conteaza pe contraatac, prin Tole si fostul jucator al Stelei Florin Costea.
22'
Adrian Olah suteaza in bratele lui Cobrea!
18'
Gol 4961Ispir deschide scorul din penalti.
18'
Cartonas_rosu 0Velcovici primeste cel de-al doilea cartonas galben si este eliminat.
17'
Popovici executa lovitura libera, Panagopoulos este pe directia balonului si respinge in lateral!
17'
Penalty 0Penalti pentru gazde obtinut de Wellington, in urma unui fault comis de acelasi Velcovici.
15'
Cartonas_galben 0Velcovici primeste cartonas galben pentru un fault asupra lui Popovici, petrecut in marginea careului!
14'
Bara 0Dananae zguduie bara cu un sut senzational de la mare distanta! Foarte frumoasa executia fostului jucator al Universitatii Craiova.
11'
Serediuc centreaza din nou periculos in careu, Tataru spune prezent si respinge de la firul ierbii! La reluare, Serediuc trage peste poarta!
10'
Corner 0Lovitura de la coltul terenului pentru gazde. Tiberiu Serediuc centreaza la prima bara, Wellington deviaza cu calcaiul intr-o zona plina de fundasi de-ai Severinului!
8'
Olah centreaza in careu, Tole si Florin Costea in careul Chiajnai, insa mingea ajunge in bratele lui Cobrea!
7'
Teren moale la Chiajna. Ramane de vazut cum va rezista pe parcursul celor 90+ minute.
6'
Olah incearca sutul din 17-18 metri!
5'
Offside 0Tole este surprins in pozitie de ofsaid.
2'
Corner 0Prima mare ocazie a meciului ii apartine Concordiei. Tataru greseste in careu, iar Wellington suteaza la coltul lung, portarul deviind in corner!
1'
Incepe confruntarea dintre Concordia Chiajna si CSS Turnu Severin. Cristi Balaj oficiaza la centru. Florin Ungureanu si Iulian Radu, asistenti.

Inca nu puteti nota jucatorii. Odata cu incheierea partidei veti avea timp 24 de ore sa notati jucatorii.