LIVE FC Botosani - CFR Cluj
Final
Intra pe forum Apasa aici pentru a intra pe forum-ul partidei.
Final
Noteaza jucatorii Noteaza si tu jucatorii din acest meci. Dupa incheierea partidei ai 24 de ore pentru a le da notele tale! Apasa aici!
95'
Timp 0
91'
4 minute de prelungire.
90'
Schimbare 5720Maghici in locul lui Fulop.
85'
Matei evita doi adversari si suteaza pe jos spre poarta. Executie slaba.
83'
Hora trage pe langa poarta.
81'
Offside 0Pasa a lui Ghinga in stanga pentru Vraciu. Se ridica fanionul pentru offside.
79'
Schimbare 5713Ghinga in locul lui Croitoru.
77'
Bara 0Ocazie de gol pentru CFR. Balonul reluat de Kapetanos cu capul cade pe transversala.
76'
Vraciu patrunde energic pe stanga, intra in careu, dar se impiedica de minge si cade singur.
71'
Schimbare 5710Matei in locul varfului Carjan.
68'
Kapetanos preia in careul advers, intoarce un adversar si trimite catre poarta. Retine Curileac.
63'
Croitoru are o tehnica foarte buna. Il intoarce pe Obiora si este faultat. Lovitura libera pentru gazde.
62'
Schimbare 153Hora in locul lui Rui Pedro.
62'
Cartonas_galben 3547Kapetanos primeste cartonasul galben pentru un fault inutil comis asupra portarului Curileac.
60'
Corner 0Corner pentru gazde intampinat cu urale de spectatorii din arena.
55'
Corner 0Deac il gaseste demarcat in careu pe Tade. Sut al acestuia deviat in corner.
54'
Cartonas_galben 5728Tade primeste un galben gratuit dupa un gest nervos.
52'
Tade reia pe langa poarta cu o lovitura de cap.
51'
Corner 0Sut puternic al lui Velayos deviat de asemenea in corner. Presiune accentuata a oaspetilor.
51'
Corner 0Doua cornere obtinute de CFR in decurs de un minut.
46'
S-a reluat jocul.
45'
Timp 0Final de prima repriza.
45'
Rui Pedro cade usor in careul advers. Are un galben deja.
39'
Cartonas_galben 153Rui Pedro primeste galben pentru un fault comis asupra lui Croitoru.
36'
Deac il gaseste demarcat in stanga pe Rui Pedro, acesta ramane singur cu portarul advers dupa ce Tade a tras un adversar dupa el, dar sutul trece mult peste poarta.
35'
Fulop patrunde pe stanga si centreaza in careu pentru Cirjan. Piccolo este mai bine pozitionat si respinge.
34'
Corner 0Velayos suteaza in Acsinte si din acesta balonul ajunge in corner.
31'
Vraciu urca in ofensiva pe partea stanga si centreaza in forta in fata portii oaspetilor. Nimeni la intalnirea cu balonul.
28'
Schimbare 4812Rednic muta ofensiv. Kapetanos in locul lui Sepsi.
24'
Obiora suteaza de la distanta. Mingea ajunge in bratele lui Curileac.
22'
Deac centreaza in careu si Curileac iese gresit. Are noroc portarul gazdelor ca niciun adversar n-a fost pe faza sa reia in poarta.
20'
Cartonas_galben 5713Croitoru este si el avertizat cu galben. Partida ramane in continuare tensionata.
18'
Croitoru arunca mingea in careul oaspetilor. Respinge Cadu.
18'
Cartonas_galben 6Acelasi Fulop scoate lovitura libera in marginea careului advers si galbenul pentru Cadu.
17'
Actiune rarisima de atac a gazdelor. Fulop a patruns cu mingea la picior si solicita hent in careul CFR-ului.
15'
Acsinte acuza o accidentare si din tribune se scandeaza 'hotii, hotii' cu trimitere la maniera de arbitraj. Jocul s-a reluat intre timp.
13'
CFR Cluj se muta cu aproape tot efectivul in jumatatea adversa. De acum inainte gazdele se vor rezuma la o aparare aglomerata si la un joc de contraatac.
11'
Costea trimite direct in zidul celor de la Botosani. Un jucator al gazdelor se resimte dupa ce a receptionat balonul in plina figura.
9'
Cartonas_rosu 5704Dinu il faulteaza in postura de ultim aparator pe Deac. Fault in afara careului si gazdele raman astfel in zece jucatori.
9'
Centrare sutata trimis de Acsinte. Mingea cade in spatele portii lui Felgueiras.
8'
Mult entuziasm in jocul gazdelor, dar si in tribunele arenei din Botosani. Este primul meci in Liga 1 pentru echipa din nordul Moldovei.
6'
Presing agresiv al gazdelor si constructia CFR-ului are de serios de suferit.
3'
CFR Pune mingea jos si cauta sa controleze jocul.
1'
A inceput meciul.

Inca nu puteti nota jucatorii. Odata cu incheierea partidei veti avea timp 24 de ore sa notati jucatorii.