LIVE Villarreal - Steaua
Final
Intra pe forum Apasa aici pentru a intra pe forum-ul partidei.
Final
Noteaza jucatorii Noteaza si tu jucatorii din acest meci. Dupa incheierea partidei ai 24 de ore pentru a le da notele tale! Apasa aici!
96'
O faza finala de infarct. Intr-o incercare disperata de a marca, stelistii imping o minge spre Golubovic si acesta rateaza pentru un varf de bocanc intalnirea cu mingea.
94'
Nita apara incredibil singur cu Sorianu. Aruncare de la margine pentru Villarreal.
91'
Osmanlispor a facut 2-0 cu Zurich si Steaua are nevoie de un gol pentru a obtine calificarea.
90'
Cartonas_galben 0Cinci minute suplimentare aratate de la margine. Cei de la Villarreal tin insa mingea departe de propria poarta. Achim ia si el galben.
88'
Gol 9639Prins iesit in 6 metri, Nita ia un gol de generic de la Trigueros.
84'
Chiar si cu un jucator mai putin in teren Steaua ramane echipa care controleaza jocul. Villarreal se rezuma la un fotbal de asteptare la trecerea timpului.
81'
Momcilovic suteaza din prima din marginea careului si Asenjo blocheaza. Mingea fusese atenuata de Trigueros.
80'
Comentati meciul pe cel mai mare FORUM de sport
78'
Cartonas_rosu 0Tamas primeste al doilea galben si este eliminat pentru o tinere stupida din spate.
77'
Tamas centreaza la intalnire, dar De Amorim si Golubovic rateaza de putin intalnirea cu balonul.
75'
Osmanlispor tocmai a deschis scorul in meciul cu Zurich prin Delarge. La acest scor Steaua are nevoie de un 2-2 pentru calificare.
73'
Corner 0Obtinem lovitura de la colt la o minge verticala a lui Bourceanu pentru Popa.
69'
Ocazie uriasa ratata de William De Amorim din marginea careului. Un sut la coltul lung scos de portarul Asenjo dupa o minge recuperat ideal de Achim in jumatatea adversa.
67'
Cartonas_galben 0Galben primit de Golubovic pentru un fault comis la Dos Santos.
64'
61'
Popa ia o faza pe cont propriu si suteaza in bratele lui Asenjo. Se joaca fotbal in aceste momente dupa o prima repriza extrem de slaba.
60'
Tosca greseste impardonabil, Nita iese si el eronat si Bakambu rateaza de putin poarta.
57'
Boldrin suteaza in forta putin peste poarta.
57'
Steaua preseaza tot mai puternic si scoate lovitura libera la 35 metri de poarta adversa.
55'
Gol 9184Achim, intrat de un minut pe teren, inscrie la prima atingere de balon din centrarea lui Tamas.
54'
Schimbare 0Achim intra in locul lui Pintilii.
54'
Pintilii trimite slab pe langa poarta. Steaua are posesie superioara, 52%.
53'
De Amorim isi bate joc de o noua minge. O minge irosita cu pera mare usurinta. Reghecampf ofera niste indicatii de pe margine, dar pare ca nici el nu le intelege.
52'
De Amorim ii trimite in careu lui Popa, dar acesta pierde jenant balonul. Complet iesit din forma in acest meci.
46'
Schimbare 0Golubovic intra in locul Enache.
19:59
45'
Timp 0Se termina repriza, o prima parte in care Steaua n-a avut niciun sut pe centrul portii.
45'
Bakambu ramane singur cu poarta goala in fata, apare Tamas si respinge in disperare de cauza. O faza iminenta de gol din care am scapat cu fata curata.
43'
Jumatate de ocazie pentru Steaua al sutul lui Boldrin. Acesta nu obtine nici macar corner si se aud fluieraturi tot mai puternice din sectorul romanilor.
39'
Schimbare 0Musacchio paraseste terenul accidentat. Intra Alvaro in locul lui.
34'
De Amorim se dovedeste inca o data lent si nu obtine nici macar lovitura de la colt.
33'
Cartonas_galben 0Galben si pentru Tamas. Lovitura libera ramane fara rezultat si Boldrin porneste pe contraatac.
32'
Ocazie pentru Villarreal la reluarea cu capul a lui Bakambu din sase metri. O minge centrata de Gaspar si Bakambu trimite peste poarta.
30'
Villarreal iese pe contraatac prin Sansone, acesta trece usor de Tosca si suteaza pe centru in bratele lui Nita.
30'
Tamas centreaza la intalnire pentru aparitia lui De Amorim. Mingea trece prin fata porti.
27'
Cartonas_galben 0Bakambu este si el avertizat pentru proteste.
26'
Cartonas_galben 0Enache primeste cartonasul galben. Intre timp Aganovic, Ovidiu Popescu si Tudorie se incalzesc pe margine.
23'
Semnalizare eronata de la margine pentru un offside inexistent la Popa.
22'
Momente de presiune la poarta lui Asenjo. Scoatem doua aruncari de la margine, apoi mingea e scosa la Pintilii care centreaza in bratele portarului advers.
19'
In cele din urma se ridica fanionul pentru un offside la Boldrin dupa un moment energic de atac al Stelei.
18'
Corner 0Steaua replica taios pe contraatac prin Popa si Enache. Obtinem prima lovitura de colt a meciului.
17'
Gol 9641Deschidere de scor pe El Madrigal. Sansone trimite in poarta din a doua incercare, dupa ce intr-o prima faza Nita a respins in fata. Faza a plecat de la o incursiune pe dreapta, unde De Amorim s-a dovedit foarte lent.
14'
Corner 0Villarreal are primul corner al meciului. Respinge Moke si Steaua indeparteaza balonul in zona neutra de la mijlocul terenului.
12'
Samsone cade in duel umar la umar cu Tosca si arbitrul german lasa corect jocul sa continue.
8'
Nita apara bine coltul scurt si retine sutul lui Trigueros.
7'
Lovitura libera obtinuta de Villarreal in marginea careului stelist. Prima faza periculoasa la poarta lui Nita.
6'
De Amorim prelungeste cu capul pe spate pentru urcarea lui Momcilovic, insa acesta nu reuseste sa ajunga balonul. In cele din urma Steaua intra in posesie si arunca de la margine.
5'
Submarinul Galben ocupa pozitii avansate in jumatatea stelista. O presiune sufocanta pentru apararea noastra, mingea ajunge in cele din urma in bratele lui Nita.
4'
Tamas se pozitioneaza si-l scoate in margine pe Bruno Soriano. Aruncare de la mergine pentru Villarreal.
3'
Centrare lunga la care De Amorim nu mai ajunge. Repunere din 6 metri din partea lui Asenjo.
1'
1'
Vreme ideala pentru fotbal la Villarreal, cu 16 grade Celsius in aer.
1'
A inceput meciul de pe El Madrigal.

Inca nu puteti nota jucatorii. Odata cu incheierea partidei veti avea timp 24 de ore sa notati jucatorii.