LIVE CSMS Iasi - FC Brasov
Final
Intra pe forum Apasa aici pentru a intra pe forum-ul partidei.
Final
Noteaza jucatorii Noteaza si tu jucatorii din acest meci. Dupa incheierea partidei ai 24 de ore pentru a le da notele tale! Apasa aici!
94'
Timp 0
Fluier de final.
87'
Cartonas_galben 5455Cartonas galben primit de Badic pentru un fault la Viveiros.
87'
Herghelegiu trimite cu capul pe langa poarta din pozitie ideala dupa ce a primit pasa de pe stanga de la Badic.
85'
Schimbare 4932Herghelegiu intra in locul lui Onofras la gazde.
79'
Gol 4333Machado duce Brasovul in avantaj cu o lovitura puternica de cap de la 10 metri dupa o centrare din corner de pe dreapta.
77'
Patulea patrunde frumos prin stanga, intra in careu dar este blocat excelent in coltul careului mic de Oltean.
74'
Schimbare 5109Claudiu Ionescu il inlocuieste pe Moutinho.
71'
Cartonas_galben 4979Serban Moraru este avertizat.
70'
Schimbare 4937Narcis Badic il inlocuieste pe accidentatul Mitrea.
69'
Schimbare 4335Paul Batin intra in locul lui Mugurel Buga.
66'
Accidentare 0Mitrea acuza o accidentare si are nevoie de ingrijiri.
62'
Paun este obstructionat in careul advers si cade, dar Marius Avram nu acorda penalty.
59'
Corner 0Paun bate un corner de pe dreapta, dar centrarea este respinsa de Patulea din fata portii.
58'
Schimbare 5134Georgian Paun il inlocuieste pe Davide Dias.
49'
Un nou sut al lui Buga, acum din afara careului. Mingea ajunge in bratele lui Irimia.
46'
Buga patrunde usor in careul advers prin dreapta si suteaza in diagonala, putin peste poarta.
46'
Timp 0Incepe a doua repriza.
45'
Timp 0Finalul primei reprize.
42'
Gol 5138Tatar restabileste egalitatea cu un gol marcat cu capul. Viveiros a fost responsibil cu centrarea din partea dreapta.
36'
Moutinho executa o lovitura de colt, dar centrarea este retinuta de Mutu in doi timpi.
29'
Cartonas_galben 4930Milea primeste galben pentru un fault asupra lui Madeira.
24'
Viveiros primeste in preajma portii o pasa de pe stanga, deviaza cu exteriorul la coltul scurt, dar trimite putin pe langa poarta.
22'
Pasa excelenta in adancime pentru Patulea, acesta preia pe moment in careu, dar este imediat deposedat de brasoveni.
19'
Gol 4935Patulea deschide scorul cu un sut simplu din fata portii dupa o pasa in careul mic primita de pe dreapta de la Moutinho.
13'
Sutul lui Patulea din afara careului ocoleste poarta oaspetilor.
9'
Sutul lui Moutinho pe jos de la 25 de metri se duce putin pe langa poarta.
8'
Schimbare 3330Munteanu paraseste terenul accidentat si in locul lui intra Moraru.
6'
Tiganasu primeste in marginea careului advers, isi pune mingea pe stangul si trage, dar nu prinde cadrul portii.
3'
Tiganasu centreaza sutat de pe stanga, mingea este deviata, dar Mutu retine din doua incercari.
1'
Timp 0Incepe meciul de la Iasi.

Inca nu puteti nota jucatorii. Odata cu incheierea partidei veti avea timp 24 de ore sa notati jucatorii.